Něco o mě...

20. května 2009 v 11:27 | Jana R. |  Vizitka
Jsem všestranně založená, se zaměřením na výtvarnou a hudební oblast. Zabývám se už od útlého mládí různými výtvarnými technikami a v posledních deseti letech jsem zařadila i reklamní grafiku.

Prošla jsem několika reklamními agenturami v různých regionech, kde jsem získala nemalé zkušenosti v oblasti reklamy. Dokážu vytvořit a zpracovat grafické návrhy od vizitek po billboardy včetně předtiskové přípravy. Zajímám se i o fotografování
a úpravu fotografií. Ráda také vytvářím různé koláže a fotomontáže.

Věnuji se rovněž malování léčivých obrazů nejrůznějšími technikami, vytváření plastik a jiným zajímavým výtvarným činnostem.
Jsou malovány s poselstvím andělů, které v barvách přenáším do jednotlivých obrazů. Barvy v obrazech pak působí na člověka svými uklidňujícími a harmonizačními účinky. Využívám různých výtvarných a malířských technik, nejčastěji pro individuální práci podle data narození a jména, používám barevné pastely.
Obrazy působí velmi blahodárně nejen na zdraví a duši člověka a harmonizují energie v čakrách, ale jsou také vhodné jako dekorace do pokojů a místností, kde se pomocí nich docílí harmonie prostředí a člověk má v zápětí i lepší pocity a najednou
se mu začne v životě víc dařit.
Tyto obrazy na netu nezveřejňuji, abych nenarušovala soukromí svých klientů. Navíc, když někomu vytvořím obraz, pak pro jiného člověka není tento obraz určený. Ne, že by mu uškodil, ale nemá pro něho ten správný účinek a nepůsobí tak, jak by měl.

Pro dekorační účely však raději sáhnu po barvách, ať už olejových nebo akrylátových, ... hlavně, když se výsledek líbí a přínáší lidem lásku, zdraví, radost, hojnost a harmonii. Doma jsem si také zharmonizovala prostory prostřednictvím obrazů a dekorací podle východního učení Feng - Šuej a výsledky se dostavily během několika týdnů. Ráda všem, kdo mě o to požádají, předám poselství ve svých namalovaných obrazech.

A na závěr o sobě prozradím, že mám slabost pro folklór na jižní Moravě a hraji od dětství na akordeon, ráda zpívám a tančím.

Další informace naleznete na webových stránkách: www.jr-grafik.wz.cz a www.lecive-obrazy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama